Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Ahoj chovatelé, (kastrace)


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Xezik



Založen: 05.06.2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha

Předmět: Ahoj chovatelé, (kastrace)
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 8. 2008 11:39:53
Odpovědět s citátem

ve středu večer jsem byla na kastraci s 11 měsíčním kocourkem.Je živý, lítá s kočičkou po bytě, ale hůře usedá k žrádýlku a také mu dělá problém usadit se do klína k mazlení.Nikde tady v článcích jsem nenašla nic o tom, že by po kastraci došlo ke zvětšení šourku, takže to vypadá, "jakoby kocourek na kastraci nebyl", čím to může být způsobeno. Nic nevytéká, jen má okolí "obělené". Vet říkal, že, kdyby se šourek zvětšil a nebyl povislý, mám přijít do ordinace. Takže jsem nachystaná na cestu, na druhou stranu nechci být za katastrofického scénáristu. Mám ještě hodinu do odchodu, snad mi někdo napíšete svou zkušenost. (Bubu žere, jen stále pofňukává, což dělal před kastrací stále a dělal to místo značkovaní.)
Děkuji za odpověď.
PS: Nějak jsem se nedostala na stránky fora "Kastrace" a založila jsem nechtěně další sekci. Snad si administrátoři poradí a přesunout mne...? Díky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 8. 2008 12:31:05
Odpovědět s citátem

Asi bude lepší, se k vetovi vydat. My jsme takovéhle problémy neměli. Druhý den jsme ani nevěděli, že náš kocour na nějaké kastraci byl.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Ahoj chovatelé,
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 8. 2008 14:45:27
Odpovědět s citátem

Náš Maxíš po kastraci taky vypadá, jakoby v šourku kulky byly, takový jakoby malý. Nicméně nekastrovaní kocouři mají pytlík "větší" a je vidět, že není prázdný.

To obělené okolí může být proto, že se i tohle místo před kastrací lehce oholí a pak v porovnání s ostatními chlupy kolem vypadá světlejší.

Nicméně stejně už asi máte po kontrole u veta, tak dejte vědět, co na to říkal on.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Xezik



Založen: 05.06.2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 8. 2008 17:08:17
Odpovědět s citátem

Laughing Ahojte, chovatelé,
nezapomněla jsem, ale dřív jsem se sem nedostala. U veta jsem s kočičáčkem strávila 1 minutu, prý je vše v naprostém pořádku (asi jsem vypadala jako ťulpas dle výzoru přítomných), pokud si toho kocourek nevšímá a je živý, žere, pije a nevytéká z ranky hnis, tak se nemám zneklidňovat. Výjimečně má šourek víc oteklý, to brzy pomine.
Ale jsem spokojená, že jsem ho ukázala i přes jeho řevný protest v přepravce (musela jsem k vetovi až druhý den, protože v okamžiku, kdy spatřil přepravku, tak se schoval za kuchyňskou linku a odtud, vážení, nevylezl dřív, než byla "veterina zavřená" - a to myslím vážně. Pěkně si to načasoval.)
Tak doufám, že bude skutečně vše OK. Mějte se fajn a ať vám kočičáči prospívají.
Xezik
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (32x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top