Modrý kocouř.cz
Zlatá kniha koček > Obsah Knihy > Samba


Samba

Samba

*11. 5. 2006

Samba: Pojď si mě sundat, jestli si troufáš!Plemeno:
Tříbarevná kočičanda domácí

Adresa pelíšku:
Praha

Počet kočkovitých spolubydlících:
1 - Sestřička Fei

Místo na spaní:
Doma mám spoustu místeček na spaní. Nejčastěji ale chodím dřímat do ložnice, kde mám svůj vlastní kočičí stan. Je hned vedle pelíšku mojí paničky, takže jí můžu alespoň hlídat (no a taky brzy ráno budit:-))


Nejoblíbenější místo:
Tak těch mám hooodně. Křesílko v obýváku (je černé a ja mám bílé bříško, takže po mě zůstane vždycky spousta chlupů....:-)), ráda lezu pod peřinu, pod koberec, do vany. A taky na horní patro odpočívadla, to mám pak přehled a nic mi neunikne!

Nejoblíbenější místo na spaní:
Stan a křesílko.

Nejoblíbenější činnost:
Lovení všeho, co se hýbe, včetně páníčků a ségry Fei. Taky ráda lezu, tam kam nesmím a utíkám dveřma, když někdo přijde domů.

Ještě jsem zapoměla, že strašně ráda do všeho koušu. Nejradši do páníčka. On mě k tomu vždycky provokuje, já se do něj zakousnu, tlapkama ho okopu a on má velkou radost jak se pereme. Někdy mě naoplátku taky kousne, ale většinou jsem vítěz já!


Nejoblíbenější hra:
Hra na schovávanou a na honěnou se ségrou Fei, lovení šňůrek, myšek a balónků.

Nejoblíbenější rošťárna:
Ráda skáču a lezu tam, kam nesmím a schazuju všechno, co mi přijde pod tlapku. Jakmile mě zahlídnou páníčkové, beru "nohy" na ramena. Asi tak trochu tuším, že za to pochvala nebude...

Nejoblíbenější místo na škrábání drápků:
Pneumatika u kola. Jde to paradne! Jen nevim, proč za tohle dostávám vynadáno?

Nejoblíbenější jídlo:
Všechno, co papají rodičové. Jakmile se otočí, vlezu jim do talíře a rychle něco odnesu. A honem rozkousat, než mi to vyndají z tlamičky!!!
Sušenky a konzervy mám, ale to jejich líp voní....


Doma mi nejčastěji říkají Sambátor. Nechápu proč...Tato stránka využívá kočkostyl Modrý kocouř.cz - Zlatá kniha originál
Následující stránkaPředcházející stránka
(c) 2003-2024 Modrý kocouř.cz. Všechna práva vyhrazena. | O stránkách | Reklama | Novinky | RSS | Nápověda | Hledání | E-mňau | Nahoru ^
Hledat:
7. 11. 2023
Schváleny nové stránky ve Zlaté knize koček. Nejnovější je Dulcynea EGREGIUS*PL.

Modrý kocouř.cz je na facebooku!