Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

CHOV koček - nové téma

Fórum: Rady

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Chovatel



Založen: 28.05.2008
Příspěvky: 27

Předmět: CHOV koček - nové téma
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 7. 2008 9:18:35
Odpovědět s citátem

[color=orange][/color] FILIPE uvedte ty duvody pro ty co jsou tu noví,Mé třetí téma je obratem zastaveno! PROTOŽE jsem chovatel, Tu špíni v pol. chov koček,téma chovatel necháváte stále.Dělá to na mně dojem ,že zde pusobí organizace kočičí pracky.Starší generace ví o čem mluvím,vcypadáto,že příspěvky můžou psát jen ti,co se hodí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Andyg



Založen: 04.07.2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 11. 2008 11:30:16
Odpovědět s citátem

Vazeny pane,

dovoluji si po precteni nekolika clanku napsat nekolik radku i ja. Nechapu jak se muzete hrde jmenovat "chovatel", pokud se chovate ko kockam jen jako k veci za kterou se plati penize a vubec se o kocky nestarate. To, ze prodavate lidem kotata s vselijakymi nemocemi a rikate lidem ze jsou kotata zdrava, odcervene atd. uz rika vsechno. Vy jste proste podvodnik.

CHovatelem se muze nazivat jen ten, kdo vi o kolik kocek je schopen se postarat, aby byli zvirata zdrave, syte a aby kazda kocicka dostala svoji cast lasky. Je mi uprimne lito tech Vasich kocek, je mi lito kotatek ktere se Vam narodi a ktere ve vetsine pripadu maji nejakou nemoc a je mi lito i lidi, ktere si od Vas koupi kotatko.

Osobne si myslim, ze CSCHK a FIFE musi kontrolovat podminky chovnych stanic ktere maji vice nez 5 kocek.

S pozdravem,
Andrej
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: CHOV koček - nové téma
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 11. 2008 15:39:53
Odpovědět s citátem

Chovatel napsal:
FILIPE uvedte ty duvody pro ty co jsou tu noví,Mé třetí téma je obratem zastaveno! PROTOŽE jsem chovatel, Tu špíni v pol. chov koček,téma chovatel necháváte stále.Dělá to na mně dojem ,že zde pusobí organizace kočičí pracky.Starší generace ví o čem mluvím,vcypadáto,že příspěvky můžou psát jen ti,co se hodí.


Patřím k vámi proklamované "starší" generaci a vím, o čem mluvíte, a přesto-nebo možná právě proto- nechápu vaši drzost, se kterou zaplevelujete toto fórum milovníků koček svými rádobyradami a "moudry". Od vás bych si v životě žádné zvíře nekoupila a kdyby to bylo v mé moci, takovým, jako jste vy, bych doživotně zakázala vlasnit cokoliv živého kromě much, komárů a podobné havěti. Když jsem se dívala na vaše webovky, bylo mi z toho nanic. Jak si množitel jako vy může říkat "chovatel", to naprosto nejsem schopná pochopit.

Dejte už tady pokoj a odstěhujte se někam, kde vás někdo bude chtít poslouchat, tady o vás evidentně nikdo nestojí.

A podotýkám, že absolutně nemám nic společného s kýmkoliv zde na tomto webu vyjma lásky ke kočkám a zvířatům všeobecně.

Jděte už konečně do háje, pane "chovateli"!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: Re: CHOV koček - nové téma
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 11. 2008 15:46:26
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Chovatel napsal:
FILIPE uvedte ty duvody pro ty co jsou tu noví,Mé třetí téma je obratem zastaveno! PROTOŽE jsem chovatel, Tu špíni v pol. chov koček,téma chovatel necháváte stále.Dělá to na mně dojem ,že zde pusobí organizace kočičí pracky.Starší generace ví o čem mluvím,vcypadáto,že příspěvky můžou psát jen ti,co se hodí.


Patřím k vámi proklamované "starší" generaci a vím, o čem mluvíte, a přesto-nebo možná právě proto- nechápu vaši drzost, se kterou zaplevelujete toto fórum milovníků koček svými rádobyradami a "moudry". Od vás bych si v životě žádné zvíře nekoupila a kdyby to bylo v mé moci, takovým, jako jste vy, bych doživotně zakázala vlasnit cokoliv živého kromě much, komárů a podobné havěti. Když jsem se dívala na vaše webovky, bylo mi z toho nanic. Jak si množitel jako vy může říkat "chovatel", to naprosto nejsem schopná pochopit.

Dejte už tady pokoj a odstěhujte se někam, kde vás někdo bude chtít poslouchat, tady o vás evidentně nikdo nestojí.

A podotýkám, že absolutně nemám nic společného s kýmkoliv zde na tomto webu vyjma lásky ke kočkám a zvířatům všeobecně.

Jděte už konečně do háje, pane "chovateli"!







Tatiano,koukněte na datum kdy byl příspěvek chovatele psán,není potřeba opět rozviřovat toto téma:-))) Bětka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 11. 2008 15:49:31
Odpovědět s citátem

Ach jo, vyskočilo to na mě jako nové téma a na datum jsem nekoukla-polepším se. Rozhodně nemíním cokoliv vířit Wink
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
Vyhlášení NEJ fotky srpna 2023 (53x)
2
Vyhlášení NEJ fotky dubna 2024 (24x)
3
RSS kanály (14x)
4
Veterinární poradna: Jak se pozná Crohnova nemoc ... (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top