Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

BYLA TA KASTRACE DOBRE PROVEDENA??


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
K.I.K.I.N.A
Anonymní





Předmět: BYLA TA KASTRACE DOBRE PROVEDENA??
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 8. 2006 11:04:19
Odpovědět s citátem

Question mam takovy dotaz..mam kocourka stareho rok a par mesicu.je vykastrovany.na kastraci byl ve stari priblizne 8 mesicu a i ted po po 7 mesicich dela dost zvlastni vec,ze premyslim,jestlise ta kastrace povedla! Confused to,ze se neuklidnil a porad nas kouse do nohou a je hravy Very Happy jeste chapu,protoze je porad mlady ,ale nechapu tu vec,ze kdyz nekde najde prazdnou flasku,tak si s ni nejprve hraje a hrize do ni,ale pak se na ni vrhne jako na kocku,chytne ji tak a zacne se s ni radoby "parit" Embarassed zni to asi divne,ale je to tak..proto si myslim,ze ta kastrace nebyla dobre provedena,ale nevim..neda se rict,ze by mi to nejak zvlast vadilo,staci nenechavat volne flasky,ale stejne je mi to zahadou..jestli mate nekdo podobne zkusenosti,tak mi o nich prosim napiste,at si nepripadam,ze mam doma odolnyho kocourka vuci kastraci!! Laughing
Odpovědět 
Věra Ľuptáková



Založen: 29.03.2004
Příspěvky: 31
Bydliště: Starý Pařezov

Předmět: Re: BYLA TA KASTRACE DOBRE PROVEDENA??
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 8. 2006 15:13:49
Odpovědět s citátem

K.I.K.I.N.A napsal:
Question mam takovy dotaz..mam kocourka stareho rok a par mesicu.je vykastrovany.na kastraci byl ve stari priblizne 8 mesicu a i ted po po 7 mesicich dela dost zvlastni vec,ze premyslim,jestlise ta kastrace povedla! Confused to,ze se neuklidnil a porad nas kouse do nohou a je hravy Very Happy jeste chapu,protoze je porad mlady ,ale nechapu tu vec,ze kdyz nekde najde prazdnou flasku,tak si s ni nejprve hraje a hrize do ni,ale pak se na ni vrhne jako na kocku,chytne ji tak a zacne se s ni radoby "parit" Embarassed zni to asi divne,ale je to tak..proto si myslim,ze ta kastrace nebyla dobre provedena,ale nevim..neda se rict,ze by mi to nejak zvlast vadilo,staci nenechavat volne flasky,ale stejne je mi to zahadou..jestli mate nekdo podobne zkusenosti,tak mi o nich prosim napiste,at si nepripadam,ze mam doma odolnyho kocourka vuci kastraci!! Laughing


Very Happy To je docela normální. On sice nemá kocouří ozdobu, ale pořád je to KOCOUR!!! Prostě u vás doma je pánem on, a každý to musí tak brát, i nějaká hloupá pet flaška. Je to jen akt nadřazenosti. On je prostě víc, než ta flaška a dává jí to znát. O kastraci jsou mezi námi různé pověry. Rozhodně ale neplatí, že se koucour stane nečinným plyšákem. Náš první kocourek se po kastraci začal toulat. A prý..... Jediné co po katraci nemůže, dělat děti Razz . Ale mám z okolí i případ, kdy kastrovaný kocour ještě v té době, něž mu z organizmu odešly poslední spermie (cca 10 dní po kastraci), udělal kočičce koťata. A jaká!!! Shocked Všichni z toho byli na větvi! A po kočce leze i 2 roky po kastraci. Jen ty děti už nedělá. Wink Tak žádné strachy, určitě je to O.K.
_________________
Věra Ľ.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
K.I.K.I.N.A
Anonymní





Předmět: DEKUJU ZA UTECHU:)
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 8. 2006 12:01:39
Odpovědět s citátem

Razz dekuju za odpoved a za utechu..je pravda,ze sem nepocitala s tim,ze bude z nej jenom dekorace na gauci Very Happy ale tohle mi prislo trochu divny,protoze se vsude pise,ze zmizi agresivita,hlasove projevy atd..coz teda nezmizelo Razz takze je asi fakt pravda,ze by se mu nemelo povest udelat deti..joa znackovat si nas byt uz snad taky nebude.. Twisted Evil Very Happy tak jeste jednou diky moc..
Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (47x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (37x)
3
Rostliny jedovaté pro kočky (25x)
4
Vyhlášení NEJ fotky srpna 2023 (23x)
5
Kočka na Titaniku (22x)
6
Vyhlášení NEJ fotky ledna 2024 (21x)
7
Dvacátá čtvrtá poznávačka vyhlášena (21x)
8
Creepy kočky: Co vlastně chceš?! (19x)
9
Koťata bez PP po rodičích s PP (19x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top