Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

kastrace kočičky


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Silvie



Založen: 17.05.2007
Příspěvky: 23

Předmět: kastrace kočičky
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 5. 2007 10:44:03
Odpovědět s citátem

zdravím všechny kočičáky Smile četla jsem již několik vašich příspěvků ohledně kastrace kočky,které mě přesvědčili o výhodách,proto jsem včera nechala vykastrovat svoji 8.měsíční Miu.Bála jsem se komplikací a nechtěla ji jen tak někomu svěřit,po doporučení mým známým,jsem navštívila jednoho veterináře o kterém jsem se dozvěděla,že je v tomto nejlepší Smile byla jsem spokojená s jeho prací,kočička má malinké stehy,které jsou samovstřebávací a nebyl nutný ani límec,ani košilka či nějaké gázy.Skoro celý den prospala,i když je dost hyperaktivní a snažila se brzo po bytě chodit.Pak mě ale udivilo to,že začala hrozně naříkat,mňoukala jako by plakala a když jsem šla k ní,začala prskat a schovala se mi do boudičky,kde byla až do rána Confused ted se ptám vás zkušenějších,zdali je to normální po narkoze nebo si myslí,že jsem ji ublížila já?To bych nerada,aby se mě tedˇ bála...Díky za odpovědi. Silvie a Mia Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: kastrace kočičky
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 5. 2007 11:13:28
Odpovědět s citátem

Tipuju, že je to důsledek kastrace, jak to spaní, tak zalézání do budky i to prskání.
Přecejen absolvovala hladovku, narkozu, měla rozřezané bříško, při baštění jí určitě taky ještě bylo šoufl. Dejte jí tak den dva, aby se zase srovnala do běžného režimu. Člověku by taky nebylo nejlíp Wink

Ohledně obav, že by Vám kočička dávala něco za vinu - může být naštvaná, ale to jí určitě přejde Smile

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie



Založen: 17.05.2007
Příspěvky: 23

Předmět: Re: kastrace kočičky
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 5. 2007 11:28:44
Odpovědět s citátem

Moc děkuju April Very Happy je to složitější v tom,že žiju s kočičkou sama a tak ať je něco dobře nebo špatně,vidí v tom jenom mě Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 5. 2007 12:10:10
Odpovědět s citátem

Já si nemyslím, že by to kočička dávala za vinu vám. Asi ji bříško bolí, tento zákrok je u koček na rozdíl od kocourů přece jen velkým zásahem do organismu, prostě "nemá náladu", možná se i trošku namohla, když se snažila hned brzy chodit po bytě. U nás to probíhalo taky tak a asi až po třech dnech byla teprve kočička zase fit. Taky jsem nechápala, že když je jí špatně, zalézá pod postel a nechce, abych ji hladila a utěšovala - to je naše lidská představa pomoci v utrpení, ale kočky to někdy prostě vnímají jinak.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 5. 2007 7:15:50
Odpovědět s citátem

Dejte kočičce čas, přeci jenom jí bříško určitě bolí. Do týdne bude fit Smile Kdyby se vám to pořád nezdálo a kočička nechtěla jíst, čůrat nebo byla apatická, vezměte jí k veterináři, jinak ji nechte v klidu.
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie



Založen: 17.05.2007
Příspěvky: 23

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 5. 2007 8:28:42
Odpovědět s citátem

děkuju vám za rady,včera jsem přišla domů a už mě vítala ve dveřích jako dřív,dokonce se mnou spinkala a celou noc na mě dohlížela místo jejího obvyklého řádění po bytě,které se už jistě díky kastraci opakovat nebude Very Happy
mějte fajn den vy i vaše čtyřnohé potvůrky Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 5. 2007 8:37:53
Odpovědět s citátem

Silvie napsal:
místo jejího obvyklého řádění po bytě,které se už jistě díky kastraci opakovat nebude Very Happy


Tak nerada vám beru naději, ale řádit asi bude dál Wink Pořiďte jí čtyřnohého kamaráda, vyhraje si s ním, nebude doma sama a vy budete mít trochu víc volna pro sebe.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
160cm



Založen: 21.02.2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha

Předmět: jizva po kastraci
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 6. 2007 12:10:34
Odpovědět s citátem

Dobry den,
mam dotah ohledne hojeni jizvy. V patek jsem byla s kocickou na kastraci. Vse probleho ok, dostala convenia (tusim ze se to tak jmenuje) antibiotika.. Vzhledem k tomu, ze je epilepticka, nedostala zadou kosilku. Ranu si samozrejme parkrat olizla, ale ne ze by si ji vylozenen nejak drhla...
V noci jsem si ale samozreme uhlidat nemohla. Dnes je to 5. den, rana neni sucha, ne ze by z ni vylozene neco teklo, ale neni zatazena, neni cervena, kocicka se jinak chova normalne. Vcera vecer jsem ji vyrobila kosilku, kterou nosi. Nemate nekdo prosim zdokumentvane leceni jizvicky? Nepoznam, jestli je vse normalni... Byla bych vam moc vdecna,
Díky M.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (34x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (31x)
3
Kočičí jména (24x)
4
Předvelikonoční návštěva kavárny U Surinky (22x)
5
Vyhlášení NEJ fotky června 2023 (20x)
6
Veterinární poradna: Jak naučit kocoura chodit do ... (20x)
7
Koupání kočky (18x)
8
Kočky ve znamení Blíženců (17x)
9
Šáchor (Cyperus, papyrus) - kočičí pochoutka (17x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top