Veterinární poradna: Kočka mi nežere
22. prosince 2016 |
MVDr. Richard Macek |
10 911x / 3x
Ilustrační fotka. FreeImages.com/Akbar Nemati
veronik.p: Dobrý den, měla bych dotaz... zrovna jsem se přestěhovala a kočka se mnou, je zvyklá jist jen granule značky Purina One... a už 5. den, co tu bydlíme, mi nechce ani jist, a ani tu vodu nepije. Ale ohlodala mi kousek vánočky, co jsem měla na kuchyňské lince... Děkuji za odpověď.
Dobrý den,
navštivte vašeho veterinárního lékaře, aby zjistil, zda vaše kočka není nemocná.
Pokud vaše kočka nebude vykazovat žádné příznaky onemocnění, tak se může jednat o stresovou reakci po stěhování.
V tomto případě vám doporučím si pořídit Feliway spray do zásuvky. Tento přípravek obsahuje kočičí tvářové feromony, které kočka vnímá jako pocit bezpečí. Kočičí tvářové feromony potlačují reakci kočky na stresové stimuly a zlepšují tak adaptaci na nové podmínky.
Dejte tomu čas.
S pozdravem,
Richard Macek
Pondělí - pátek 9:00 - 20:00, sobota 9:00 - 11:00
Velehradská 19, 130 00 Praha 3
+420 720 365 001
Prohlášení
Modrý kocouř.cz ani veterinární klinika Fénix nepřebírá žádnou odpovědnost za použítí zde uvedených rad. Žádná internetová poradna nemůže nahradit návštěvu u veterináře, žádná veterinární poradna - ani tato - neslouží pro řešení akutních případů.
Tagy ?
krmení
| O sdílení
evelinas 22. prosince 2016 13:41
Mačka nikdy nesmie vyhladovat.Ked Lejduška kôli zubu prestala jest,dávala som jej na labku pastu Calopet.Ona to zlízla a B vit .v nej ju rozjedol.
Výše uvedené názory a komentáře nevyjadřují stanovisko Modrého kocouře.cz. Modrý kocouř.cz si vyhrazuje právo příspěvky odporující dobrým mravům, v rozporu se zákony nebo obsahující reklamu smazat.
Reklama
Nejčtenější
1
Asi už nežijem, niekto trávi potkany a ja som ... (23x)
2
Náš příběh – díl osmý: Kurin a já; pomalu se blížící ... (23x)
4
Náš příběh – díl desátý: Kurin a já, Cesta domů – ... (23x)
5
Oliver na výletě... (22x)
6
Náš příběh - díl sedmý: Kurín a já; nekončící léto v ... (22x)
7
Je řešením množíren zákon? Britská Kolumbie chystá ... (16x)
8
A Hard Day's Night :) (16x)
Bude tohle NEJ fotka měsíce ledna?
Pomozte nám vybrat NEJ fotku!
Má Váš kočičák už svou stránku ve Zlaté knize?
Víte, že svému kočičákovi tady můžete vytvořit
osobní stránku? Víte, že pak může mít své vlastní kočkoalbum, deníček a další?
Registrace není povinná, ale umožní Vám využívat všechny funkce, které Modrý kocouř.cz nabízí - jednoduché vkládání fotek, komentování nebo komunikace s ostatními Kocouřáky.